Bizden Haberler

13. KİHEP Eğitici Eğitimi’ni Gerçekleştirdik

Derneğimiz, 13. KİHEP Eğitici Eğitimi’ni, 12-25 Eylül 2022 tarihleri arasında belediyelerden, kadın örgütlerinden ve çeşitli alanlarda çalışan sivil toplum örgütlerinden gelen 23 kişinin katılımıyla gerçekleştirdi.

Eğitici eğitimine; Ankara Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi, Çukurova Belediyesi, Yenimahalle Belediyesi, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Balıkesir Ayvalık Belediyesi, Bursa Nilüfer Belediyesi, Mersin Tarsus Belediyesi, Mersin Günebakan Kadın Derneği,  Antalya Mor Dayanışma, Ankara Barosu, Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü, Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği (SHUDER) Genel Merkez, Çorum ve Denizli şubeleri, Hayata Destek Derneği, Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği, İnsan Hakları Derneği Batman ve Hakkâri şubelerinden kadınlar katıldı.

Böylece, KİHEP Eğitici Eğitimleri’nden yararlanan kişi sayısı 300’ü aştı ve bu yolla KİHEP’i yerelde uygulayacak olan program ortaklarımızın sayısı da arttı.

Bu önemli çalışmamızı tamamlamamızda emeği ve katkısı olan tüm program ortaklarımıza, dernek ekibi ile danışmanlarımıza, İzmir Kadın Dayanışma Derneği’nde ve Kuşadası Belediyesi’nde emek veren ve aramıza katılarak katılımcılarımıza deneyimlerini aktaran KİHEP eğiticilerimize teşekkür ediyoruz.

Elbette ki en büyük teşekkürü eğitim katılımcılarımıza borçluyuz. Onlara ilk KİHEP grup çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz.

13. Eğitici Eğitimi’nden fotoğrafları sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

42. Sayıyı Görüntüle >

Yorumları Görüntüle

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

EN ÇOK OKUNANLAR

Copyright © 2020 Kadının İnsan Hakları. Tüm Hakları saklıdır.
Mor Bülten, Kadının İnsan Hakları - Yeni Çözümler Derneği'nin süreli yayınıdır. Mor Bülten'de yazar ismi ile yayınlanan yazılardaki görüşler yazara aittir ve bunların derneğimizin görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.

Yukarı