Kadınlardan

İlk kez kendim olduğum yer

Sera’ya ve arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Hayatımda ilk kez kendim olduğum bir grup çalışmasıydı. Lise mezunuyum, çok kitap okurum ancak bu eğitimde öğrendiklerimle yanlış bildiğim doğrular veya doğru bildiğim birçok yanlış olduğunu fark ettim. Bu eğitimde onları düzeltme şansım oldu.

İyi ki bu eğitime katılmışım, iyi ki bu arkadaşlarla bir araya gelmişim. İlk iki hafta kendi kendime “Ben nereye düştüm?” diye sordum. Ancak son dersimizde Sera “Neler hissediyorsunuz?”  diye sorduğunda ilk aklıma gelen bu eğitim sonucunda kendimi “kozasından çıkan kelebek” gibi hissettiğimdi.

İlk derslerden itibaren kendimde çok büyük değişiklikler hissettim. Sonuç bu: Kendime daha çok güvenmeyi, kendimi daha değerli hissetmeyi ve sevmeyi öğrendim. Tekrar tekrar teşekkür ederim bu eğitimde emeği geçen herkese.

42. Sayıyı Görüntüle >

Yorumları Görüntüle

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

EN ÇOK OKUNANLAR

Copyright © 2020 Kadının İnsan Hakları. Tüm Hakları saklıdır.
Mor Bülten, Kadının İnsan Hakları - Yeni Çözümler Derneği'nin süreli yayınıdır. Mor Bülten'de yazar ismi ile yayınlanan yazılardaki görüşler yazara aittir ve bunların derneğimizin görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.

Yukarı