Bizden Haberler

KİHEP grup çalışmaları Türkiye’nin dört bir yanında devam ediyor

KİHEP grup çalışmaları Türkiye’nin dört bir yanında devam ediyor

KİHEP eğiticileri, Türkiye’nin dört bir yanında yerel yönetimler, kadın örgütleri, insan hakları örgütleri, sendikalar, barolar ile iş birliği içerisinde KİHEP grup çalışmalarını gerçekleştirmeye devam ediyor.

Bu yıl içerisinde Batman, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Eskişehir, Hakkari, Çanakkale, Mersin, Denizli illerinde tamamlanan KİHEP gruplar için 20’ye yakın sertifika töreni düzenledik.

Karabağlar KİHEP Sertifika Töreni: 13 Haziran 2023’te Karabağlar Kent Konseyi ve Karabağlar Belediyesi bünyesinde düzenlenen KİHEP grup çalışmaları için büyük bir sertifika töreni düzenlendi. 6 farklı KİHEP grubunun katılımcılarının sertifika törenine yaklaşık 200 kadın katıldı. Törende düzenlenen serbest kürsü etkinliği ile katılımcılar KİHEP’e dair duygu ve düşüncelerini paylaştı.

Denizli KİHEP Sertifika Töreni: 12 Eylül 2023’te Denizli’de Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği, 29 Ekim Kadınları Derneği, Türk Kadınlar Birliği, Kadın Haklarını Koruma Derneği ve Türk Kadınlar Konseyi Denizli şubelerinin iş birliğinde gerçekleştirilen KİHEP grup çalışması için bir sertifika töreni düzenlendi. Merkezefendi Belediyesi, Makine Mühendisleri Odası ve Denizli Barosu’nun da destek verdiği sertifika töreninde katılımcılar KİHEP’in kendilerine ve üyesi oldukları kadın örgütlerine neler kattığını paylaştı.

Ankara KİHEP Sertifika Töreni: SHUDER Genel Merkezi ile Aralık 2022’de imzaladığımız KİHEP İş birliği Protokolü’nün ardından SHUDER Genel Merkezi bünyesinde başlayan sosyal hizmet öğrencilerine yönelik 3 KİHEP grup çalışması için 18 Aralık 2023’te Ankara’da bir sertifika töreni düzenledik. Ankara Barosu’nda düzenlenen KİHEP grubunun katılımcılarının da sertifikalarını aldığı törene yaklaşık 100 kadın katıldı.

44. Sayıyı Görüntüle >

EN ÇOK OKUNANLAR

Copyright © 2020 Kadının İnsan Hakları. Tüm Hakları saklıdır.
Mor Bülten, Kadının İnsan Hakları - Yeni Çözümler Derneği'nin süreli yayınıdır. Mor Bülten'de yazar ismi ile yayınlanan yazılardaki görüşler yazara aittir ve bunların derneğimizin görüşlerini yansıttığı anlamına gelmemektedir.

Yukarı